Nasz misja

Firma P.H.U. GRAFBIT Marcin Bielak działa na rynku od 1997 roku jako wyspecjalizowane przedsiębiorstwo do świadczenia profesjonalnych usług. Firma GRAFBIT od początku swojego istnienia zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, jak również projektowanie, instalację i modernizację sieci komputerowych. Chcesz wiedzieć więcej o części firmy zajmującej się obsługą informatyczną i komputerami przejdź na stronę – http://grafbit.com.pl/ Od 2009 r. firma P.H.U. GRAFBIT rozszerzyła zakres swojej działalności dodając do swoich usług kompleksową obsługę firm w zakresie ochrony środowiska.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Celem naszej firmy jest fachowo służyć wiedzą i doświadczeniem naszego zespołu w rozwiązywaniu codziennych problemów powstających podczas prowadzenia działalności gospodarczej.

Nasze umiejętności i doświadczenie staramy się wykorzystać jak najlepiej, aby w 100% spełniać oczekiwania naszych klientów.

Priorytet stanowi dla nas zadowolenie naszych klientów ze współpracy z nami oraz ze świadczonych przez nas usług.

Szanujemy naszych klientów i czas ich pracy, dlatego staramy się jak najszybciej zareagować na zgłaszane problemy i pomóc w ich rozwiązaniu. Istnieje możliwość przyjazdu naszego pracownika w dogodnym dla Państwa terminie. Nasi klienci mogą korzystać z pomocy oraz kontaktu z nami poprzez pocztę elektroniczną (e-mail) lub drogę telefoniczną.

Firma GRAFBIT jest przedsiębiorstwem rzetelnym, solidnym, o fachowej obsłudze skierowanej na osiąganie trwałej satysfakcji i zadowolenia naszych klientów. Każde przedsiębiorstwo traktujemy indywidualnie, poznajemy jego pracowników - ponieważ pracujemy z ludźmi którzy je tworzą. Naszym celem jest spokojna głowa naszych klientów i rozsądna polityka cenowa. Serdecznie zapraszamy do współpracy! Mamy nadzieję, że nasze propozycje usprawnią Państwa pracę. Zapraszamy do zapoznania się z pełniejszą ofertą naszej firmy.

Współpracując z nami zyskują Państwo:

Pewność - zmniejszenie do minimum ryzyka ponoszenia kar finansowych za działania naruszające przepisy w zakresie ochrony środowiska. Wiedzę - zazwyczaj każda działalność gospodarcza wiąże się z korzystaniem ze środowiska poprzez posiadanie własnego ujęcia wody, kotłowni, samochodów, produkcji/importu towarów w opakowaniach czy urządzeń elektrycznych, wytwarzania odpadów i innych działań.

Spokój - brak konieczności monitorowania wchodzących w życie przepisów dotyczących ochrony środowiska w kontekście prowadzonej działalności, sporządzania raportów, wyliczania opłat, prowadzenia ewidencji.

Oszczędność - znaczne obniżenie kosztów funkcjonowania firmy poprzez brak konieczności zatrudnienia specjalisty d.s. ochrony środowiska; a co za tym idzie eliminacja m.in. pozapłacowych kosztów pracy i związanych z zatrudnieniem obowiązków jak udzielanie urlopów, zwolnienia, szkolenia etc. Gwarancję - gwarantujemy pełną poufność przekazanych danych niezbędnych do obsługi doradczej związanej z ochroną środowiska.

Rozsądne ceny – nasz oferta cenowa za świadczone usługi jest ustalana indywidualnie i dostosowana do możliwości finansowych naszych klientów. Zapewniając o pełnym profesjonalizmie i wysokiej skuteczności działań naszego przedsiębiorstwa serdecznie zapraszamy do współpracy ! Zespół ds. ochrony środowiska – http://grafbit.pl/kontakt.html 

Spokój - brak konieczności monitorowania wchodzących w życie przepisów dotyczących ochrony środowiska w kontekście prowadzonej działalności, sporządzania raportów, wyliczania opłat, prowadzenia ewidencji.

Oszczędność - znaczne obniżenie kosztów funkcjonowania firmy poprzez brak konieczności zatrudnienia specjalisty d.s. ochrony środowiska; a co za tym idzie eliminacja m.in. pozapłacowych kosztów pracy i związanych z zatrudnieniem obowiązków jak udzielanie urlopów, zwolnienia, szkolenia etc.

Gwarancję - gwarantujemy pełną poufność przekazanych danych niezbędnych do obsługi doradczej związanej z ochroną środowiska. 

Rozsądne ceny – nasz oferta cenowa za świadczone usługi jest ustalana indywidualnie i dostosowana do możliwości finansowych naszych klientów. Zapewniając o pełnym profesjonalizmie i wysokiej skuteczności działań naszego przedsiębiorstwa serdecznie zapraszamy do współpracy ! 


Nowości

GrafBit